środa, 27 lutego 2013

Mistrzostwa Świata IKO - zawodnicy.

źródło: http://www.kyokushinkaikan.org/en/news/2013/02/selected-fighters-for-the-2013-5th-world-weight-category-karate-championship.html

Selected Fighters for the 2013, 5th World Weight Category Karate Championship
to be held on April 28th, 2013 in Tokyo.

LEIGHT WEIGHT CATEGORY ‐70kg
Takaichi Onuma (JAPAN)
Naoya Kimura (JAPAN)
Aleksandr Mikhailov (RUSSIA)
Stanislav Romanchev (RUSSIA)
Roman Semchenco (RUSSIA)
Renan Santos (SOUTH AMERICA)
Silvino Brandao (SOUTH AMERICA)
Piotr Moczydlowski (EUROPE)
Eldar Ismailov (EUROPE)
Piotr Jasica (NORTH AMERICA)
Julien Marquette (NORTH AMERICA)
Alexander Molev (SOUTH PACIFIC)
Robert Struthers (SOUTH PACIFIC)
Rethabile Mafisa (AFRICA)
Pauyeden Sakauov (ASIA)
Seok Han Park (ASIA)

MIDDLE WEIGHT CATEGORY ‐80kg
Zenjyuro Mori (JAPAN)
Yuta Sawamura (JAPAN)
Igor Titkov (RUSSIA)
Lasha Gabaraev (RUSSIA)
Andrei Zuborev (RUSSIA)
Sergio Acevedo (SOUTH AMERICA)
Lucian Gogonel (EUROPE)
Mirel Iacob (EUROPE)
Antonio Tusseau (EUROPE)
Shohei Yamamoto (NORTH AMERICA)
Jack Shiah (NORTH AMERICA)
Jesse Connolly (SOUTH PACIFIC)
Thelvin Cabezas (SOUTH PACIFIC)
Skander Youssfi (AFRICA)
Berik Kurmangaliyev (ASIA)
Mohamad El Harake (ASIA)

HEAVY WEIGHT CATEGORY ‐90kg
Shohei Kamada (JAPAN)
Daiki Kobayashi (JAPAN)
Darmen Sadvokasov (RUSSIA)
Ilya Karpenko (RUSSIA)
Ivan Mezentsev (RUSSIA)
Diogo Silva (SOUTH AMERICA)
Ricardo Nunes (SOUTH AMERICA)
Alejandro Navarro (EUROPE)
Oleksandr Ieromenko (EUROPE)
Marek Mroz (NORTH AMERICA)
Mohamed Chikh (NORTH AMERICA)
Anthony Tockar (SOUTH PACIFIC)
Reece Henderson (SOUTH PACIFIC)
Xolani Majozi (AFRICA)
Azamat Takenov (ASIA)
Mohamad Eid Gorabi (ASIA)

SUPER HEAVY WEIGHT CATEGORY +90kg
Shoki Arata (JAPAN)
Satoru Araki (JAPAN)
Yoshikazu Muraoka (JAPAN)
Goderzi Kapanadze (RUSSIA)
Nicolai Davidov (RUSSIA)
David Sarkhoshyan (RUSSIA)
Eduardo Fonseca (SOUTH AMERICA)
Zahari Damyanov (EUROPE)
Djema Belkhodja (EUROPE)
Patryk Sypien (EUROPE)
Daniel Milicevic (NORTH AMERICA)
Mark Berg (NORTH AMERICA)
Steven Cujic (SOUTH PACIFIC)
Carlos Castro (SOUTH PACIFIC)
Xolani Gumede (AFRICA)
Assylan Mustafin (ASIA)

poniedziałek, 4 lutego 2013

61 Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Świętokrzyskim


Udało mi się wejść do pierwszej 10 w województwie, dla mnie duża rzecz:)
W rankingu wojewódzkim zająłem 7 miejsce.
W Powiecie Koneckim zostałem najpopularniejszym sportowcem.
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy na mnie zagłosowali oraz szczególnie tym, którzy ze mną są na co dzień!!!



Wyniki plebiscytu

Sportowiec 2012 Roku: 1. Michał Jurecki (piłka ręczna, Vive Targi Kielce) - 130 674 punktów;

2. Sławomir Szmal (piłka ręczna, Vive Targi Kielce) - 128 762;

3. Maciej Korzym (piłka nożna, Korona Kielce) - 100 085;

4. Sandra Drabik (boks i kickboxing, SKKB Kielce) - 98 655;

5. Karolina Kołeczek (lekka atletyka, Trójka Sandomierz) - 87 173;

6. Tomasz Kot (boks, Rushh Kielce) - 82 075;

7. Mateusz Garbacz (karate, Kielecki Klub Karate Kyokushin) - 80 217;
8. Paula Gorycka (kolarstwo górskie, 4F e-vive Racing Team) - 77 991;

9. Ivan Cupić (piłka ręczna, Vive Targi Kielce) - 76 192;

10. Rafał Dobrowolski (łucznictwo, Stella Kielce) - 66 837.

Trener 2012 Roku: 1. Bogdan Wenta (piłka ręczna, Vive Targi Kielce) - 59 488;

2. Leszek Ojrzyński (piłka nożna, Korona Kielce) - 24 266;

3. Krzysztof Borowiec (karate, Kielecki Klub Karate Kyokushin) - 23 959.

Wyróżnienia kapituły

Drużyna 2012 Roku: Vive Targi Kielce;

Sportowiec Niepełnosprawny 2012 Roku: Aleksander Kossakowski;

Sportowa Nadzieja Województwa: Bartosz Wierzbiński;

Zasłużony dla Świętokrzyskiego Sportu: Jacek Sęk;

Ambasador Regionu: Michał Sołowow.