wtorek, 22 stycznia 2013

Ranking

Na stronie: www.kyokushinresults.freeserve.co.uk został opublikowany ranking zawodników.
W rankingu są zawodnicy ze świata, ze wszystkich organizacji kyokushin.

Pojawiłem się na 10 miejscu w kategorii lekkiej. I chociaż pewnie nie jest to do końca porównywalne i obiektywne to miło tu być.

Year 2012

Lightweight
1. Ruslan Ilyasov RUSSIA
2. Artem Solovyev RUSSIA
3. Gabor Rosza HUNGARY
4. Dmitry Starodubstev RUSSIA
5. Roman Semchenko RUSSIA
6. Dmitry Startsev RUSSIA
7. Yevgeniy Solomennikov RUSSIA
8. Artur Krymov RUSSIA
9. Takaichi Onuma JAPAN
10. Mateusz Garbacz POLAND
11. Viktor Teixiera HOLLAND
12. Eldar Ismailov UKRAINE
13. Yuto Fukuchi JAPAN
14. Alexander Mikhaylov RUSSIA
15. Darren Stringer GT BRITAIN
16. Adlan Soltykhanov RUSSIA
17. Spencer Bennett GT BRITAIN
18. Tsuyoshi Midori JAPAN
19. Naoyo Kimura JAPAN
20. Oleksander Kostenko UKRAINE

Middleweight
1. Alexei Mezhevtsov RUSSIA
2. Kazufumi Shimamoto JAPAN
3. Jimmie Collin SWEDEN
4. Shamsudin Abdurashidov RUSSIA
5. Farzad Heidarinaghdali IRAN
6. Andrey Borisov RUSSIA
7. Emil Dzhafarov RUSSIA
8. Zenjyuro Mori JAPAN
9. Syouta Maeda JAPAN
10. Decosterd Sacha SWITZERLAND
11. Daiki Kato JAPAN
12. Igor Titkov RUSSIA
13. Igor Ryadnov RUSSIA
14. Mirel Iacob  ROMANIA
15. Marius Ilas  ROMANIA
16. Lacha Gabarev RUSSIA
17. Yuta Sawamura JAPAN
18. Orest ProcLITHUANIA
19. Denis Abramov RUSSIA
20. Daniel Sanchez SPAIN

Heavyweight
1. Arsen Hachtryan RUSSIA
2. Jonathan Tineo SPAIN
3. Yuji Shimamoto JAPAN
4. Valeri Dimitrov BULGARIA
5. Darmen Sadvokasov RUSSIA
6. Magomed Mitsaev RUSSIA
7. Shohei Kamada JAPAN
8. Alexander Yeremenko UKRAINE
9. Pablo Estensoro SPAIN
10. Jonahan Redondo SPAIN
11. Kenta Mori JAPAN
12. Alexander Komanov BULGARIA
13. Suliman Kosumov RUSSIA
14. Ilya KarpenkoRUSSIA
15. Andrey SozinRUSSIA
16. Daiki Kobayashi JAPAN
17. Farhad Mammadov AZERBAIJAN
18. Tatuya Murata JAPAN
19. Alexander Medvedev RUSSIA
20. Nicola Stoian  ROMANIA

Super Heavyweight
1. Artur Tilov RUSSIA
2. Alejandro Navarro SPAIN
3. Goderzi Kapanadze RUSSIA
4. Andrey Vidyulin RUSSIA
5. Zahari Damyanov BULGARIA
6. Syoki Arata JAPAN
7. Takuma KoketsuJAPAN
8. Andemir Kogotyzhev RUSSIA
9. Timur GatashevRUSSIA
10. Sergey Uvitskiy RUSSIA
11. Kevin Wiklund SWEDEN
12. Alexander Ibragimov RUSSIA
13. Alexander Karshigiev RUSSIA
14. Yordan Yanev BULGARIA
15. Marcin Prachnio POLAND
16. Lukas Kubilius LITHUANIA
17. Amin AzamiIRAN
18. Naser KaramiIRAN
19. Saijad Heidarinaghdali IRAN
20. Djema Belkhodja FRANCE